Příjmy díky internetu 9x jinak

Příjmy díky internetu 9x jinak

Snad každý z vás někdy zauvažoval nad tím, jak si vydělat peníze a přitom zůstat v pohodlí domova. Zavřete oči a zkuste si to představit: ráno nevstáváte na budík, nespěcháte na autobus, v práci nekoukáte na hodiny, kdy už konečně budete mít padla, a nebo že vám už utekla půlhodinová pauza, atd. Výčet těchto výhod by byl snad nekonečný. Řekněme, že práce z domova je v dnešní době poměrně lákavým produktem online světa.

Máte zájem to taky vyzkoušet, ale nenapadá vás, jak se uplatnit? Způsobů je mnoho, my se v tomto článku zaměříme na jejich výčet a následně si ty nejpopulárnější z nich představíme blíže. Nezapomeňte ovšem na to, že každá taková “sranda” vyžaduje mít vlastní webové stránky. S jejich tvorbou vám výrazně ulehčí práci webová aplikace od MioWebu. Tu si nyní dokonce můžete na 14 dní vyzkoušet zcela zdarma.

Tak si držte klobouky, začínáme:

Blog / elektronický denník

Chcete světu sdílet svoje zážitky, pocity, rady, zkušenosti? Blog je založený na článcích, které pravidelně pouštíte do online světa. Dnes je to jeden z klíčových nástrojů marketingu, který umí vydělávat.

Sociální sítě

Zde máte hned dvě možnosti. Buď se cítíte být silní v obsluze sociálních sítí a nabídnete své služby “někomu” nebo můžete rozjet vlastní projekt. Sítí, kde se v obou případech můžete uplatnit, je mnoho.

E-shop

Máte šikovné ruce a kamarádi do vás stále “vandrují”, ať své výrobky prodáváte? To není problém. Doma vyrobíte, doma prodáte. Stačí si na webu vytvořit vlastní e-shop. I s tím si Mioweb umí poradit.

Copywriting

“Pro pána”, co je to za jazykolam? Můžeme také říct psaní textů. Máte-li mateřštinu zarytou pod kůží, baví vás barvitě psát a věříte si na psaní článků z různých oborů, budete v této oblasti jako ryba ve vodě. Stane se z vás copywriter.

Online kurzy a školení

Neváhejte svoje znalosti předat dále. Vždyť již J.A. Komenský chtěl učit všechny, všemu a všestranně.

Virtuální asistent/asistentka

Baví vás administrativa, obvolávání klientů, vyřizování hovorů, atd.? Z domova a s pomocí internetu se dá dělat opravdu ledacos.

Afilliate

Jedná se o doporučování za provizi. Toto zaklínadlo vám také podrobněji vysvětlíme v jiném článku.

Elektronická kniha

Že z vás nikdy nový Neruda nebude? A proč by nemohl být? Psát knihu může každý. A vyzkoušet se má vše.

Stream

Jedná se o formu online prezentace, která se provádí převážně pomocí živých video vstupů na určité téma. Za finanční obnos se k vám registrují vaši fanoušci a vy tímto způsobem vyděláváte.

Jak jsme vám již naznačili, způsobů jak si na webu vydělat, je mnoho. Musíte ovšem zvážit, zda je pro vás práce z domova opravdu to pravé ořechové. Řekli jsme si v úvodu sice několik výhod, ale existují i malinkaté mínusy. Například to, že si svůj čas řídíte sami. To může být výhoda i nevýhoda. Přece jenom mít svůj time management ve vlastních rukou je náročné. Člověk musí být zodpovědný, umět svůj čas řídit, umět dát priority úkolům, které ho čekají atd. Nechceme vás ale ničím strašit. Naopak! Co je nejdůležitější, je chuť k práci, a pokud vám váš hendikep nedovoluje navštěvovat “klasická” zaměstnání, je internet tou pravou volbou.

Představte si třeba maminku na rodičovské dovolené. Pokud chce přilepšit svým dětem, může začít psát blog o rodičovství, cestování s dětmi, může zavařovat okurky na tisíc způsobů a pomocí e-shopu začít vydělávat.

Tak dobrá, už můžete oči otevřít a přestat jen snít. Sny jsou krásné, ale nyní je čas proměnit je v realitu. Podrobněji se o těchto možnostech dozvíte i v této elektronické knize, kterou si můžete stáhnout zdarma.

Káťa s radostí pečuje o společensky prospěšný spolek MioWeb Pomáhá. Baví ji předávat nejen své zkušenosti těm, kterým mohou zásadním způsobem pozitivně ovlivnit život. Sociální přínos je pro ni podmínkou v projektech, kde je aktivní. Žije dle hesla Willa Smithe: „Pokud nečiníš život druhého lepším, plýtváš svým časem.“

Nový článek každý lichý týden v úterý v 15.00

Nechcete se připravit o novinky na našem blogu? Vložte svůj e-mail a jakmile se zde objeví nový článek, pošleme vám na něj odkaz e-mailem.

  • STÁHNĚTE SI INSPIRUJÍCÍ PŘÍBĚHY S TIPY, JAK SE DÁ VYDĚLÁVAT Z DOMU

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • Podělte se o svou cestu k online podnikání a inspirujte ostatní...