Ještě intuitivnější tvoření webu, to je Mioweb 3.0

Ještě intuitivnější tvoření webu, to je Mioweb 3.0

Stále váháte nad tím, zda mít svůj web? Trápí vás technické překážky, pocit nutnosti umět pracovat s grafikou?

Není důvod se obávat. Pokud umíte zacházet s myší, bude to pro vás hračka. Mioweb, náš hlavní partner, přichází s Miowebem ve verzi 3.0, který je o mnoho jednodušší a intuitivnější a tvorbu webu zvládne i naprostý začátečník.

Do začátku podnikání je důležité neklást si zbytečné překážky a jednou z nich mohl být donedávna web. Díky této novince vás nadchnou pro jinou cestu, vaši vlastní, abyste jednoduše naplnili své poslání a rozvíjeli svůj potenciál.

Moderní web jedním tahem.

Provedeme vás tvorbou webu, aby to pro vás byla zábava

Nejprve si vyberete šablonu, která vás osloví. Většina šablon stránek i pop-upů vypadá lépe a moderněji a vy tak můžete stavět ještě přitažlivější a modernější weby.

Editace jedna radost

Pak nastává editace webu, pro někoho noční můra. Proto jsme tuto funkci zjednodušili a element, který vidíte a líbí se vám, můžete chytnout a přetáhnout na web. Jednoduché, že? I texty se píší snáze, protože už nemusíte klikat na editaci textu a upravovat jej v samostatném okně. Tady stačí kliknout do textu a hned začít přepisovat, upravovat a formátovat. Navíc ihned vidíte výsledek.

Na počítači, telefonu i tabletu, všude se přizpůsobí

Určitě jste to zažili – projíždíte webovky na telefonu a vypadají úplně jinak než na počítači, nemůžete tam najít to, co potřebujete. V dnešní době mobilních telefonů je to nutnost. Proto se nemusíte bát, že váš nový web to umět nebude. Sami si můžete v editoru zkontrolovat, jak web vypadá na jiné platformě a upravit si ho podle představ.

Video vládne světem

Při stavění nového webu neopomíjejte důležitost videa. Chytá více pozornosti než text, ale i více pozornosti než fotka. Jedno video na webu dokáže změnit pohled návštěvníka. V novém Miowebu se nemusíte bát, že by nešlo video přidat na stránky. Nyní můžete na pozadí řádku i stránky jednoduše vložit YouTube nebo Vimeo video. Stačí vložit url stránky s videem a je hotovo. Také lze nastavit překrytí barvou, abyste mohli nad video vkládat čitelný text.

Bez fotek to nejde a co bez parallaxu?

Všimli jste si na Facebooku fotek, které se hýbou a musíte na ně neustále koukat? To způsobuje tzv. parallax efekt – přitahuje pozornost diváka. Tak proč jej nemít na webu? Můžete takto prezentovat novinky jako je oblečení, e-book, a další. Nápadům se meze nekladou.

Jak na to? U obrázku na pozadí lze nastavit efekt parallax. To znamená, že při skrolování se pozadí bude pohybovat jinou rychlost, než obsah nad ním. Vyvolává to dojem hloubky.

Cílem nového editoru Mioweb 3.0 je udělat z tvorby webu zábavu. Díky tomu vás stavba webu může bavit. Web vás má prezentovat a být váš nejlepší obchodní zástupce. Samozřejmě s ním musíte mít vřelý vztah. Pokud cítíte, že dosavadní web vám nevyhovuje nebo řešíte, kde vytvořit vaše nové webové stránky, nabízí vám náš partner Mioweb.cz vyzkoušení si nového editoru na 14 dní zdarma.

Káťa s radostí pečuje o společensky prospěšný spolek MioWeb Pomáhá. Baví ji předávat nejen své zkušenosti těm, kterým mohou zásadním způsobem pozitivně ovlivnit život. Sociální přínos je pro ni podmínkou v projektech, kde je aktivní. Žije dle hesla Willa Smithe: „Pokud nečiníš život druhého lepším, plýtváš svým časem.“

Nový článek každý lichý týden v úterý v 15.00

Nechcete se připravit o novinky na našem blogu? Vložte svůj e-mail a jakmile se zde objeví nový článek, pošleme vám na něj odkaz e-mailem.

  • STÁHNĚTE SI INSPIRUJÍCÍ PŘÍBĚHY S TIPY, JAK SE DÁ VYDĚLÁVAT Z DOMU

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • Podělte se o svou cestu k online podnikání a inspirujte ostatní...