Podnikejte z domu nebo třeba z pláže 🌴

Podnikejte z domu nebo třeba z pláže

Je vaším cílem pro rok 2019 začít vlastní podnikání či online podnikání. Stále, ale hledáte odvahu a informace, jak na to. Jak najít svůj talent a kde vlastně začít?

Možná pro vás máme řešení a tím je kurz Podnikání z pláže od Stáni Stiborové.

Tento kurz se otevírá jen jednou ročně a další příležitost budete mít až v roce 2020.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny kteří přemýšlí, že by začali podnikat, ale ještě neví v jakém oboru. Je vhodný pro všechny, kteří již svůj vysněný obor podnikání znají, ale neví, kde přesně začít. Ale doporučujeme kurz i těm, kteří již podnikají a chtějí se posunout dál, na vyšší úroveň.

Jediné co potřebujete, je se zaregistrovat a mít chuť se učit novým věcem. Nejde o dril, ale přátelské vzdělávání s poznáním vašich potřeb a talentu.

Co se tedy všechno naučíte?

Vytvořit si webové stránky, bez kterých se v dnešní době neobejdete. A nemusíte se bát, veškeré potřebné znalosti v kurzu získáte. A pokud jste si zkoušeli tvořit stránky v MioWebu, pak víte, že to je hračka.

Součástí dobrého webu jsou i články a kvalitní blog. Pokud to bylo vaší překážkou, po absolvování kurzu již nebude. Naučíte se psát poutavé články, které mají obsahovou hodnotu a přivedou vám mnohé klienty. S budováním klientely a sbíráním kontaktů souvisí i napsání ebooku. Díky kterému popíšete svůj životní příběh a představíte své podnikání.

Ale napsáním článků a ebooku to nekončí. Pak nastává marketingová část. Jak psát příspěvky na sociální sítě, jaké sociální sítě si vybrat. Již pro vás nebude španělskou vesnicí.

Email marketing je nedílnou součástí marketingu a díky již připravenému ebooku budete mít zajištěnou databázi kontaktů. To, jak správně s databází pracovat, je jednou z částí kurzu.

Všechny tyto kroky, samozřejmě vedou k prodeji. Jak přesně nastavit strategii prodeje, abyste mohli být finančně nezávislí. Neodmyslitelně patří do vzdělávacího programu od Stáni.

Kurz trvá osm týdnů a někoho by mohla děsit představa intenzivního sezení u počítače a neustálého soustředění. Toho se však bát nemusíte. Přístup ke všem jednotlivým kurzům máte již navždy a můžete jet vlastní tempem. Všechny aktualizace a novinky, které Stáňa přidá máte v ceně kurzu.

Jistě se jako každý ptáte, zda se vám absolvování kurzu vyplatí. To popravdě záleží na vás. Pokud jste připraveni udělat ve svém životě změnu. Jít si za svým cílem. Pak právě tento kurz může být dobrý motorem pro správný začátek. Díky přístupu do skupiny lidí, kteří začínají jako vy, můžete konzultovat své nápady a motivovat se nadšením ostatních.

Nezapomeňte, že do kurzu je možné se přihlásit jen do 21.1.2019 a další bude spuštěn až v roce 2020. Tak s rozhodnutím neotálejte. Stačí jen odhodlání a vytrvalost a práce z pláže může být na dosah.

Zjistit více o kurzu a přihláška >>

 

Káťa s radostí pečuje o společensky prospěšný spolek MioWeb Pomáhá. Baví ji předávat nejen své zkušenosti těm, kterým mohou zásadním způsobem pozitivně ovlivnit život. Sociální přínos je pro ni podmínkou v projektech, kde je aktivní. Žije dle hesla Willa Smithe: „Pokud nečiníš život druhého lepším, plýtváš svým časem.“

Nový článek každý lichý týden v úterý v 15.00

Nechcete se připravit o novinky na našem blogu? Vložte svůj e-mail a jakmile se zde objeví nový článek, pošleme vám na něj odkaz e-mailem.

  • STÁHNĚTE SI INSPIRUJÍCÍ PŘÍBĚHY S TIPY, JAK SE DÁ VYDĚLÁVAT Z DOMU

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • Podělte se o svou cestu k online podnikání a inspirujte ostatní...