Co dokáže web, začněte s láskou k webu

Web může být velkým strašákem hlavně, když jde o počátek podnikání.

Kde si nechat udělat web, jak na doménu, co všechno by na webu mělo být. Věřím že mnohým z vás to způsobilo mnoho bezesných nocí.

Pak tu je ale okamžik, když už web uděláte a po čase s ním ztratíte vztah, přestane vás přitahovat a přestanete se z něho těšit. Pokud se vám to nikdy nestalo, pak vám gratuluji, jste jedni z mála šťastných.

Proto vznikl projekt Co dokáže web. Projekt obnoví lásku k vašemu webu v jednoduchých devíti krocích. Pokud ještě web nemáte a řešíte kde začít, je tento webinář pro vás vhodnou inspirací. Uvědomíte si, na to nesmíte zapomenout a jak v případě založení webu postupovat.

Jak se přihlásit?

Je to jednoduché, stačí zajít na webovou stránku codokazeweb.cz a tam se přihlásit na webinář zadáním emailové adresy a jména. Všechny informace vám dorazí do emailu. Připravte si blok na poznámky a chuť se učit. Poté stačí v daný čas kliknout na odkaz vysílání, který vám dorazil do emailu.

Na co se Ještě můžete těšit?

Webinář je založen na inspiraci od nejlepších prodejců, poslechnete si jejich příběhy a můžete se inspirovat jejich prací.

Nejdříve se dozvíte jak začít, a co je do začátku nejdůležitější.

Jak si zamilovat svůj web a díky tomu mít větší návštěvnosti i prodeje.

Seznámíte se s šablony Miowebu a zjistíte, že nepotřebujete žádné grafické vzdělání, stačí jen nadšení. Protože základem šablon u Miowebu je, že editace má bavit.

Nemusíte se však bát používání šablon z důvodů, že budete mít stejný web jako sousedka. Šablony jsou plně upravitelné podle vašich představ, jak sami uvidíte na webináři.

Důležitou součástí webináře je marketing a cílení na klienta.

Jedna část je věnovaná blogu, proč ho mít i jak ho vést. Díky tomu, že se budete klientům svěřovat s poznatky v blogu, získáte nový nadhled a více energie do podnikání. Webinář vám pomůže odpoutat se od strachů spojených s blogováním a díky tomu si vytvořit vztah s klientem.

Blog je jen jednou částí marketingu o které se dozvíte, dalším článkem jsou magnety a A/B testování i cesta zákazníka. Neslyšeli jste o těchto výrazech? Nevadí, vše a mnohem více je zde vysvětleno.

Na jaké hosty se můžete těšit?

Webinář povede David Kirš, který od roku 2010 sestavil desítky prodejních webů, realizoval online kampaně a projekty s obratem +100 mil. korun.

Dále na Daniela Križáka, Stáňu Stiborovou (Mrázkovou), Pavla Říhu a další.

Cílem projektu Co dokáže web je ukázat vám, že web není nepřítel, ale partner, který vás má zastupovat. A získat novou energii a nadšení, kterou budete díky webu schopni předat i klientům.

Káťa s radostí pečuje o společensky prospěšný spolek MioWeb Pomáhá. Baví ji předávat nejen své zkušenosti těm, kterým mohou zásadním způsobem pozitivně ovlivnit život. Sociální přínos je pro ni podmínkou v projektech, kde je aktivní. Žije dle hesla Willa Smithe: „Pokud nečiníš život druhého lepším, plýtváš svým časem.“

Nový článek každý lichý týden v úterý v 15.00

Nechcete se připravit o novinky na našem blogu? Vložte svůj e-mail a jakmile se zde objeví nový článek, pošleme vám na něj odkaz e-mailem.

  • STÁHNĚTE SI INSPIRUJÍCÍ PŘÍBĚHY S TIPY, JAK SE DÁ VYDĚLÁVAT Z DOMU

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • Podělte se o svou cestu k online podnikání a inspirujte ostatní...